Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Wellness & bowling

 

Wellness

Vážení hostia, s poľutovaním Vám oznamujeme, že v mesiacoch júl a august máme z technických príčin wellness zatvorený. Tešíme sa na Vás opäť v septembri.

Personál hotela Slamený Dom˙˙˙˙

 

 

Wellness

 

Wellness hotela Slamený Dom**** je miestom pre Váš dokonalý reax. 

Dopriať svojmu telu oddych a regeneráciu môžete návštevou niektorej z našich sáun.

Otváracie hodiny: 16:00 - 22:00 hod.

Objednávky na tel. čísle: 0911 729 799

 

 

 

 

 

 

Bylinková sauna

Aromatická bylinná sauna má na organizmus viditeľne pozitívny vplyv. Charakter sauny vychádza z použitia rôznych liečivých bylinných esencii. Inhalovanie pary s vôňou liečivých rastlín vedie k uvoľneniu dýchacích ciest. Sálajúce teplo a bylinková para sú optimálne pre starostlivosť o pokožku, vlasy, dýchacie cesty a zbavujú Váš organizmus nečistôt.

Parná sauna

Parná sauna využíva príjemné účinky tepla, vlhkej pary, vonných esencií a pokoja. Na rozdiel od klímy v klasickej suchej saune sa u parnej jedná o vlhký teplý kúpeľ. Vlhkosť vzduchu s pomerne nízkou teplotou spolu vytvára klímu, ktorá je pre ľudský organizmus v mnohých ohľadoch prospešná. V parnej saune získate príjemný pocit zotavenia, zregenerujete sa a oddýchnete si.

Soľná sauna

Sauna s teplotou 45 °C a vlhkosťou do 100 % kombinuje termické vplyvy s pôsobením soli na ľudský organizmus. Soľ má priaznivé účinky na pokožku - zabezpečuje jej prirodzený peeling a celkové prekrvenie. Soľná parná sauna je mimoriadne vhodná pri alergiách, nádche a všetkých ochoreniach dýchacích ciest, pri reumatických ťažkostiach, aj na celkovú detoxikáciu organizmu.

Fínska sauna

Najväčším lákadlom pre zákazníkov je klasická fínska sauna. Princíp fínskych sáun spočíva vo výrobe suchej sauny s minimálnou vlhkosťou a teplotou 90 až 110 stupňov. Fínska sauna je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie.

Bowling

Pre hostí hotela Slamený Dom**** je k dispozícii bowlingová dráha. Bowling je ideálnym miestom pre spoločenské vyžitie a zábavu v kruhu priateľov. Priestory bowlingu sú vhodné aj na organizovanie rôznych firemných akcií, spoločenských podujatí a priateľských stretnutí.

Cena: 7,-€/ hod.

Otváracie hodiny: 15:00 - 22:00hod.